Dorazili jsme s dětmi na návštěvu do Domova seniorů Malešice a společně jsem si užili podzimní tvoření.🍂
Děti, rodiče i paní učitelky si užili krásné odpoledne plné tvoření, dobré nálady a podzimní atmosféry. 🍂 Děkujeme všem za společně strávený čas.
Letos se opět zúčastníme výstavy vánočních stromků v Betlémské kapli. S dětmi budeme vyrábět ozdoby, kterými ozdobíme vystavený vánoční stromek. Výstava bude probíhat od 29.11 2025 do 2.1.2026.
Navštívili jsme solnou hernu Kidzbay! A byla to paráda! 🙂
Vydali jsme se na výlet do srdce Prahy na Václavské náměstí. Hlavním cílem byl pomník svátého Václava, o kterém jsme si nejprve povídali a děti už věděly, že svatý Václav je patronem české země.👑
Ve školce jsme se pustili do experimentu – batikovali jsme trička! Děti se naučily různě skládat a převazovat látku, aby vznikly krásné vzory. Společně jsme pozorovali, jak se bílá trička mění v originální dílo. 🙂
učitelka