Děti navštívily domov seniorů v Malešicích, kde je čekalo společné sportovní dopoledne. Kvůli nepřízni počasí se akce přesunula do vnitřních prostor, ale o dobrou náladu jsme rozhodně nepřišli. Společně jsme si zasportovali, zahráli si společenské hry a věnovali se také tvoření.
Děti i senioři si společně strávený čas užili a odnesli si mnoho hezkých zážitků. 🙂








