Emička a Matýsek Pavlištíkovi

Jsme moc rádi, že Emička a Matýsek měli možnost Pampelišku navštěvovat, protože školku tvoří vždy především její personál, který je tu vynikající, všichni jsou velice laskaví a vstřícní, a to nejen ve vztahu k rodičům, ale také a hlavně k dětem.
Paní učitelky mají naši velikou důvěru, což dokládá i to, že jsme jim už několikrát svěřili děti (v tak nízkém věku!)  na celý týden na lyžák a školku v přírodě, aniž by si předem vyzkoušely byť jen jediný den (nebo noc) bez rodičů.

Oceňujeme velmi pestrý týdenní program pro všechny (plavání, flétna, házená, AJ, …) a líbí se nám i pořádané doprovodné aktivity (různé výlety, exkurze, divadla, koncerty, olympiáda mezi školkami, spinkání ve školce, tematické návštěvy v Domově důchodců, vystoupení pro rodiče, organizace zdravotních preventivních programů, např. testování zraku, sluchu, péče o zoubky, ORL, výslovnost atd.).

Školka nám pomáhá u dětí rozvíjet komunikační dovednosti (stále se učí nové říkanky a písničky), zručnost (často a s velkým nadšením něco tvoří), pohyb, děti jsou vedeny k větší samostatnosti i milému chování mezi lidmi a rozšiřují si všeobecný přehled.

Prostředí v Pampelišce je inspirativní, veselé a moc útulné.
Poznání této v mnoha ohledech velmi vstřícné školky je pro nás rodiče i pro naše děti rozhodně příjemná zkušenost.

Děkujeme!