V naší školce proběhly velikonoční tvořivé dílny, kterých se zúčastnily děti společně se svými rodiči. Společně vyráběli velikonoční a jarní dekorace a užili si příjemné odpoledne plné tvoření.
Děkujeme všem rodičům za účast a milou atmosféru. Těšíme se na další společná setkání. 🙂






